- Shiba Inu

 

Shiba Inu (SHIB) bude v roce 2022 obchodována na největší evropské burze

 

Shiba Inu (CRYPTO:SHIB) je jedním z největších vítězů roku 2021.

Shiba Inu (SHIB) je meme token standardu ERC-20 držící druhé místo v tržní kapitalizaci mezi všemi meme kryptoměnami, ihned po nejznámějším Dogecoinu.

 

Kryptoměna s motivem psa vzrostla o pozoruhodných 45 000 000 %, když se z pouhých 0,000000000073 USD na začátku roku vyšplhala na 0,000033 USD (z 10 nul na 4).  

Vyjádříme-li to jednoduchou matematikou, něco málo přes 2 dolary investované do Shiba Inu na začátku roku 2021 by nyní měly hodnotu 1 milion dolarů.

 

 

 


V druhé polovině roku 2021 došlo k výraznému posunu v životě Shiba Inu.  Adopce Shiba Inu se neustále zvyšuje, protože nachází stále více možností využití napříč různými odvětvími. Nedávno největší společnost provozující síť kin v USA, AMC Theaters, oznámila, že také přidá Shiba Inu jako možnost platby za vstupenky. Kromě toho v listopadu přidaly Shiba Inu do svých obchodních platforem také kryptoměnové burzy Kraken a Gemini.

 

Koncem roku 2021 oznámila evropská kryptoměnová burza Bitstamp, že  v roce 2022 uvede SHIB na burzu. Bitstamp, která byla spuštěna v roce 2011, je zároveň jednou z nejstarších kryptoměnových burz splňujících regulační požadavky. Shiba Inu se v roce 2022 pravděpodobně objeví na dalších burzách. Společnost Robinhood (NASDAQ:HOOD), která má na své platformě více než 20 milionů aktivních účtů, dosud odolávala výzvám ke zpřístupnění meme tokenu. 

 

 


Vlastnictví Shiba Inu je vysoce koncentrované mezi pouhými několika velkými držiteli, tzv. velrybami.

Podle výzkumu blockchainového analytického webu IntoTheBlock vlastnilo koncem října 70 % Shiba Inu pouhých osm velryb, přičemž jedna z nich vlastnila 41 % nabídky v oběhu.

Majitelé Shiba Inu by se měli připravit na další divokou jízdu v roce 2022, protože volatilita v oblasti kryptoměn obecně, a Shiba Inu konkrétně, zřejmě přetrvá.

 

Budnoucnost Shiba Inu


Rozhodnutí online retailového prodejce Newegg Commerce, přijímat jako způsob platby tokeny SHIB, bude mít podle analytiků pozitivní vliv na růst mince shiba inu v roce 2022.

Další obrovský vliv na virtuální minci ale nejspíš bude mít zařazení tokenů SHIB mezi způsoby úhrady v řetězci divadel AMC Entertainment ! V této souvislosti může hodnota shiba inu podle předběžných odhadů několikanásobně vzrůst !  Motorem růstu shiba inu v roce 2022 by se mohl stát i přechod na vlastní blockchain Shibarium. Projekt blockchainu druhé vrstvy je momentálně ve fázi vývoje. Zaměří se na snížení poplatků, zlepšení škálování a zkrácení doby síťových procesů.

 

Dalším důležitým motorem shiba inu bude Oshiverse -  videohra, která bude k dispozici uživatelům systémů iOS nebo Android. Budování decentralizovaných aplikací a her založených na blockchainové platformě by mělo altcoin podpořit. Další aktualizace Oshiverse se stane mocným nástrojem růstu komunity shiba inu.

 

Dalším obrovským motorem růstu shiba inu v roce 2022 bude decentralizovaná burza ShibaSwap. Umožňuje totiž uživatelům nakupovat a prodávat shiba inu a další tokeny, stejně jako nakupovat, prodávat a obchodovat NFT Shiboshi. Staking kryptoměn za účelem získání pasivního příjmu je v této oblasti novým přístupem, který by mohl být reálný, pokud se shiba inu zbaví meme mentality a bude brána vážně. V tom případě by mohli držitelé shiba inu počítat se značným ziskem.

 

 

 

Vytisknout E-mail