. Programy pro VYPALOVÁNÍ CD a DVD

Programy pro vypalování CD a DVD - vypalování hudebních CD

 

Ashampoo Burning Studio - vypalování CD, DVD a Blu-ray

 

Vypalování filmů a hudebních CD zdarma

 

Ashampoo Burning Studio Free je velmi šikovný a užitečný program pro vypalování optických disků (CD, DVD i Blue-ray). Program umí zapisovat na CD, DVD a Blu-ray média (také i na CD-RW, DVD+RW, DVD-RW, DVD-RAM a BD-RE). Umožňuje tak vytvářet datové, ale i DVD-video a audio CD disky. Vytvářet a vypalovat lze i ISO soubory. Navíc umí ukládat hudbu z Audio CD do formátů MP3 a WMA. Díky přehlednosti programu je přitom vypalování velmi snadné. Stačí zvolit, co chcete pálit a po několika kliknutích budete mít disk vypálen. 

 

Ashampoo Burning studio - vypalování cd, dvd zdarma

 

Operační systém: , Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP, Win 10

Jazyk: čeština, angličtina, němčina

 

 

Instalace Ashampoo burning studio


Starší verze programu pro starší stroje, nevyžaduje registraci : 

https://playgate.cz/stahuj/ashampoo_burning_studio_6_free_6.84_13471  CZ 

 

Odkaz ke stažení  novější verze (vyžaduje registraci) :

http://www.slunecnice.cz/sw/ashampoo-burning-studio-free/ (včetně češtiny)

 


 

BurnAware

 

BurnAware Free Edition je program pro vypalování CD, DVD a Blu-Ray disků. Program upoutá přehledným uživatelským rozhraním a velmi jednoduchým ovládáním. Vypalovat umí datová CD/DVD, audio CD ze souborů WAV, MP3 nebo WMA, filmová DVD a dnes již samozřejmostí je tovrba a vypalování image disků. Program dokáže obsluhovat mechaniky připojené přes IDE, SCSI, USB, FireWare a SATA. Mezi podporovanými médii nechybí CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE a DVD-RAM. Tato zdarma dostupná verze programu neumožňuje kopírovat celá optická média včetně Audio CD a filmových DVD.

 

BurnAware vypalovani zdarma

Při instalaci doporučuji zrušit zatržítka, které vidíte na následujícím obrázku. Pokud tak neučiníte, tak si nainstalujete reklamní lištičku a změní se vám domovská stránka ve vašem internetovém prohlížeči. Tak pozor na to !

BurnAware instalace install

Odkaz ke stažení :

http://www.slunecnice.cz/sw/burnaware/

 

 


DVD Shrink 3.2.0.15

DVD Shrink je program pro snadné kopírování DVD. Nejdůležitější vlastností programu je, že umožňuje komprimaci DVD a částečnou editaci, například vypuštění některých částí filmu, titulků, úvodu atd.

Některé funkce programu:

  • dokáže rozšifrovat chráněná DVD
  • podporuje zápis technologií DualLayer (DVD+R DL)
  • podporuje všech typy DVD médií (DVD+ - R(W))
  • Re-authoring tato funkce umožňuje vypuštění některých nepodstatných částí - menu, klipy, bonusy

Odkaz ke stažení :

http://www.slunecnice.cz/sw/dvd-shrink/

 


 
ImgBurn

ImgBurn je program, který umožňuje vytváření, ukládání a vypalování většiny typů obrazů např.: CDR, CDI, DVD, IMG, ISO, PDI at. Program také umí vymazat data na přepisovatelných discích. ImgBurn je velmi jednoduchý a rychlý program, se kterým uděláte spoustu práce.

 

Odkaz ke stažení :

 

http://www.slunecnice.cz/sw/imgburn/

 


IsoBuster 2.3

IsoBuster je nástroj, který umí vytvořit image CD i DVD. Tuto funkci je možné použít pokud je médium ze kterého potřebujete získat obraz poškozené. DVD mechanika ve vašem PC přečte všechny data na vloženém médiu najedou, a poté je je IsoBuster uloží do vašeho PC.

OS: Vista-32, Win 2000, Win 7-32, Win XP

 

Odkaz ke stažení :

 

http://www.slunecnice.cz/sw/isobuster/

 


DVDFab HD Decrypter

DVDFab Decrypter je odlehčená verze programu DVDFab Platinum. DVDFab Decrypter kopíruje celé filmové DVD, HD-DVD a Bluray na pevný disk. Program dokáže odstranit různé typy ochrany proti kopírování (CSS, RC, RCE, APS, UOPs a Sony ARccOS). DVDFab HD Decrypter je velice užitečný program, který má navíc velmi jednoduché ovládání, takže ho zvládne opravdu každý.

Licence : freeware (zdarma)

Jazyky : čeština, angličtina

Odkaz ke stažení :

http://www.slunecnice.cz/sw/dvdfab-decrypter/

 


K3b (pro LINUX)

 

K3b je rozšířený linuxový program určený k vypalování. Program má mnoho funkcí a umí bez problémů vytvářet datové, audio, nebo video CD. Program obsahuje např. tyto funkce : multisession, hromadné přejmenování souborů a podporuje také Rockridge a Joliet. Při vypalování audio souborů je možnost normalizace hlasitosti před zapisováním na disk. Pokud chcete disky kopírovat, máte možnost vypalovat na CD, případně DVD disky, DVD-R(W) a DVD+R(W).

Odkaz ke stažení :

http://www.k3b.org/

 

 


 

 

1/2013

 

 

 

Vytisknout